Budućnost se provukla protiv Koma, bez golova u Tuzima

Dečić - Sutjeska, Foto: Savo Prelević
31.03.2018. 18:36h

Gradski derbi između Budućnosti i Kom Eurozox-a završen je bez pobjednika - 1:1.

Budućnost je povela, Kom izjednačio, sve se to dogodilo u prvom poluvremenu, ali je Kom u nastavku mogao do pobjede.

Tim sa Zlatice je promašio penal u 50. minutu, pošto je Mijatović odbranio šut sa penaltika Kopitoviću. Gosti su barem u još dva navrata mogli do vođstva, ali je Dedić u 52. minutu pogodio prečku, dok je Beganovićev šut glavom odlično odbranio Mijatović.

Budućnost nije pobijedila već pet mečeva na domaćem terenu, ostvarila je četvrti uzastopni remi u drugom dijelu sezone.

Dečić i Sutjeska igrali su bez golova u Tuzima, dok je Iskra odnijela bodova iz Pljevalja.

Sutjeska je bila bliža pobjedi, imala inicijativu i šanse, najbolju Lončar koji je pogodio prečku.

Iskra je slavila protiv Rudara, golovima Filipa Kukuličića i Irfana Šahmana.

U Radanovićima se danas nije igrao fudbal - meč Grbalj - Zeta je odložen zbog jakoj južnog vjetra.

Petrovac - Mladost 0:0

Budućnost – Kom Eurozox 1:1 (Mijatović je odbranio penal Kopitoviću u 50. minutu) - kraj