Bornmut srušio Gudison sa dva gola u nadoknadi, "Viljenajci" nadigrali "lisice"

Everton je na svom terenu vodio 2:0, ali je upisao i treći poraz od starta Premijer lige

5605 pregleda0 komentar(a)
Bornmut je napravio čudo u finišu, Foto: Reuters

Fudbaleri Bornmuta pobijedili su danas u gostima Everton sa 3:2, u meču trećeg kola engleske Premijer lige. Poveo je Everton sa 2:0 golovima Majkla Kina u 50. i Dominika Kalvert-Luina u 57. minutu.

Pobjedu Bornmutu donijeli su pogocima Antuan Semenjo u 87, Luis Kuk u drugom i Luis Sinistera u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Everton je doživio sva tri poraza, a Bornmut je upisao jednu pobjedu i dva remija.

U narednom kolu, Everton će gostovati Aston Vili, dok će Bornmut dočekati Čelsi. U istom terminu, Aston Vila je u gostima pobijedila Lester sa 2:1.

Golove za Aston Vilu postigli su Amadu Onana u 28. i Džon Duran u 64. minutu. Strijelac za Lester bio je Fakundo Bunanote u 73. minutu.

Aston Vila ima dvije pobjede i poraz, a Lester remi i dva poraza.

Ipsvič i Fulam su u Ipsviču odigrali neriješeno 1:1. Poveo je Ipsvič golom Lijama Delapa u 15. minutu, da bi izjednačenje Fulamu doneo Adama Traore pogotkom u 32. minutu.

U ostalim današnjim mečevima, Brentford je kao domaćin pobijedio Sautempton sa 3:1, dok Notingem Forest i Vulverhempton u Notingemu odigrali neriješeno 1:1.