Omladinci Budućnosti vodili u Gruziji, pa poklekli u nadoknadi vremena

Dinamo Tbilisi - Budućnost 3:2 u prvom kvalifikacionom meču za Ligu šampiona omladinaca. Revanš je 2. oktobra u Podgorici

4478 pregleda7 komentar(a)

Omladinci Budućnosti imaju aktivan rezultat pred revanš kvalifikacija za Ligu šampiona, ali su u Gruziji mogli i bolje da prođu.

Podgoričani su protiv Dinamo Tbilisija vodili 2:1 na poluvremenu, do 90. minuta imali su 2:2, a onda su u prvom minutu sudijskog dodatka primili gol i izgubili 3:2.

Šansu da nadoknade propušteno imaće u revanšu, 2. oktobra u Podgorici.

Andrej Kostić je u 9. minutu doveo Podgoričane u vođstvo, domaći su već u 14. izjednačili preko Samušije.

Da Budućnost ima prednost na poluvremenu pobrinu se Bodin Tomašević, koji je u 42. minutu pogodio glavom nakon kornera Andreja Camaja.

Niko Cecehladze donio je novo izjednačenje domaćima u 55. minutu, a konačnih 3:2 postavio je Čikovani u 91. minutu.

Budućnost je završila meč sa desetoricom, zbog isključenja Đurašića u 90. minutu.