CFL UŽIVO: Budućnost ubjedljiva, Bokelj vodi 2:0, Sutjeska prvi put ove sezone slavila u Nikšiću

U MeridianBet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi danas utakmice 8. kola

18616 pregleda9 komentar(a)
22.09.2024. 19:26h

U MeridianBet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi danas će biti odigrane utakmice osmog kola.

Fudbaleri Sutjeske slavili su prvi put ove sezone u Nikšiću - ekipa Milije Savovića savladala je danas Jezero na stadionu kraj Bistrice - 2:1.

Sutjeska je prvi put vezala dva trijumfa, a takođe je stigla i do druge pobjede od dolaska Milije Savovića.

Nikšićani su do prednosti stigli u 21. minutu - pogriješili su igrači Jezera, lopta došla do Krstovića koji je šutirao, ali ga je zaustavio Asanović. Nastala je potom gužva u kaznenom prostoru, igrači Jezera nisu mogli da izbace loptu, koja je došla do Kalezića, a fudbaler Sutjeske je proslijedio u mrežu. Bio je to peti pogodak Kalezića na posljednja četiri meča.

Gosti su izjednačili 69. minutu, a akteri su bili bivši fudbaleri Sutjeske. Boričić je sa lijeve strane ušao u kazneni prostor, lopta je došla do Raičevića, koji se lijepo oslobodio čuvara i savladao Giljena.

A da tri boda ostanu u Nikšiću potrudio se Ivan Vukčević. Igrao se 89. minut kada je Vukčević došao do lopte, prevario fudbalere Jezera i pogodio za pobjedu nikšićkih "plavih".

U prvom meču današnjeg programa Arsenal i Otrant-Olympic su igrali neriješeno u Tivtu - 0:0.

U 18 časova su počeli mečevi Budućnost - Jedinstvo-Franca i Bokelj SBBet - Mornar.

Derbi kola igraju Petrovac i Dečić AdmiralBet (20).