Novi remi Rudara, Mladost osvojila bod protiv Podgorice, pobjede Ibra i Grblja

Odigrani mečevi 8. kola Druge crnogorske fudbalske lige

5249 pregleda1 komentar(a)
22.09.2024. 20:01h

Fudbaleri Rudara remizirali su na četvrtom meču zaredom - ekipa iz Pljevalja danas je u gostima igrala neriješeno sa Igalom (1:1) u 8. kolu Druge crnogorske fudbalske lige.

Rudar je na "Solilima" stigao do vođstva u 37. minutu, kada je Aleksandar Đukanović postigao autogol, da bi konačan rezultat postavljen u 68. minutu. Tada je fudbaler Rudara, Milija Golubović zatresao sopstvenu mrežu.

Lider Druge lige, Mladost Lob.Bet igrala je na "DG areni" neriješeno sa Podgoricom - 1:1.

Mladost je povela u 4. minutu preko Igora Vukčevića, a konačan rezultat je postavio Stefan Đukanović iz penala u 11. minutu.

A Ibar je savladao u gostima Lovćen 2:1 i prekinuo niz od dva meča bez pobjede. Sa druge strane, Cetinjani su pretrjeli drugi poraz zaredom.

Ekipa iz Rožaja je nakon preokreta došla do trijumfa, budući da je Lovćen poveo u 2. minutu, a strijelac je bio Lazar Stanišić.

Ibar je do preokreta stigao u nastavku, a strijelac oba gola je bio Đorđe Magdelinić - u 58. i 67. minutu.

Grbalj je na domaćem terenu savladao Kom 1:0, a jedini gol je postigao Aleksa Beskorvajni u 26. minutu.