Lacio spriječio Torino da preleti gradskog rivala, Marušić odigrao 15-tak minuta

3189 pregleda0 komentar(a)
Dia slavi nakon drugog gola na utakmici, Foto: Beta/AP

Torino nije prestigao giganta iz tog grada, Juventus, na čelu tabele Serije A, pošto je poražen na svom terenu od Lacija u 6. kolu - 2:3.

Gosti su bili bolji rival, vodili su sa 2:0, nakon pogodaka Genduzija u 8. minutu i Die u 60. minutu.

No, šansa za 3:0 Kastelajnosa je pošla u nepovrat i to nevjerovatnom odbranom golmana "bikova" Alberta Palearija.

Torino je brzo ragovao i iz kontre je prepolovio prednost u 67. minutu, golom Če Adamsa na dodavanje Vlašića.

Ipak, Lacio je bio bolji rival, u 80. minutu u igru je ušao i crnogorski reprezentativac Adam Marušić, a u 90. minutu je Noslin vratio dva gola prednosti gostima.

Ipak, Torino je sjajnim golom Saula Koka se vratio u borbu za remi u drugom minutu nadoknade, ali je potom Lacio znalački čuvao loptu.