Liga Evrope - Marušić i saigrači plesali po kiši, Jankoviću 20 minuta u porazu Karabaga

Lacio pobijedio Nicu 4:1, Karabag izgubio u Azerbejdžanu od Malmea 2:1

6460 pregleda0 komentar(a)

Odigrani su mečevi 2. kola Lige Evrope, a Lacio je sa Adamom Marušićem u timu bio goropadan protiv Nice - 4:1, na kišom okupanom rimskom "Olimpiku".

Pedro, Kastelanos dva puta i na kraju Zakanji iz penala bili su strijelci za Lacio, sve što su Francuzi uspjeli jeste da smanje na 2:1 u finišu prvog dijela preko Boge.

Marušić je igrao 78 minuta, kada je ustupio mjesto Lazariju.

Neočekivani poraz Karabaga - 2:1 kod kuće od Malmea. Marko Janković je ušao 20 minuta prije kraja, na gotovu štetu, jer su Šveđani već bili preokrenuli rezultat nakon ranog vođstva domaćina.

Marko Vešović nije bio u kombinaciji zbog povrede.

Totenhem je u Budimpešti pobijedio Ferencvaroš 2:1, Hofenhajm je u Njemačkoj pobijedio Dinamo Kijev 2:0, šampion ovog takmičenja Olimpijakos bio je nemilosrdan protiv Brage - 3:0, dok je RFS iz Rige iznenadio Galatasaraj - 2:2 u Letoniji.

Anderleht je ostvario vrijednu pobjedu u San Sebastijanu - 2:1 protiv Real Sosijedada, a Slavija Prag i Ajaks igrali su 1:1.