CFL UŽIVO: Dečiću samo bod u Tivtu, Jedinstvo leti visoko - 4. mjesto na tabeli nakon trijumfa u Kotoru, Mornar vodi 2:0

Posljednje kolo MeridianBet Prve fudbalske lige pred reprezentativnu pauzu

20750 pregleda1 komentar(a)
06.10.2024. 18:22h

Dečić od početka sezone nije u šampionskom ritmu, a kako vrijeme odmiče postaje jasno i da su mu šanse da se bori za novu titulu sve manje.

Tuzani treću utakmicu zaredom nije zatresao mrežu, pa je osvojio samo bod na gostovanju Arsenalu.

Nije bilo naročito zanimljivo u prvoj utakmici 11. kola, viđena je tek poneka opasnost pred oba gola - 0:0 je rezultat koji mnogo toga oslikava.

Treću uzastopnu pobjedu ostvarili su fudbaleri Jedinstva France - za sjajno 4. mjesto na tabeli, sa samo bodom manje od trećeplasiranog Dečića.

Bjelopoljci su danas, nakon trijumfa kod kuće nad Arsenalom i Sutjeskom, ostvarili "džek-pot" u Kotoru - druga pobjeda u gostima izabranika Seada Babače ove sezone (2:1).

Medo Jauković u 10. minutu doveo je goste u vođstvo nakon loše reakcije defanzivca domaćih Nikole Vukotića u kaznenom prostoru, a kada je Armin Bošnjak u 42. sjajno odapeo sa 20-ak metara i pogodio same raklje, bilo je jasno da bodovi idu na sjever.

Bokelj se, ipak, nije predavao, Vasilije Čavor je u 65. minutu nakon sjajnog solo-prodora Dejana Perovića smanjio na 2:1 i vratio neizvjednost, ali domaći nisu mogli do drugog gola i preokreta.

U 18 časova počinju utakmice Otrant Olimpik - Petrovac i Mornar - Jezero, a za 19 je zakazan najveći crnogorski derbi između Sutjeske i Budućnosti u Nikšiću.