Kiks Juventusa, Kaljari osvojio bod u Torinu

Juventus - Kaljari 1:1

6797 pregleda0 komentar(a)
Vlahović u duelu sa Minom, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa su primili prvi gol ove sezone u Seriji A i na kraju ostali bez pobjede - ekipa iz Torina je danas na domaćem terenu igrala neriješeno sa Kaljarijem (1:1) u sedmom kolu italijanskog šampionata.

Oba gola postignuta su iz penala, prvo je Vlahović doveo "Staru damu" u vođstvo, da bi u finišu utakmice izjednačio Marin.

Juventus je penal dobio u 15. minutu, kada je, nakon udarca Gatija, lopta pogodila u ruku Luperta. Nakon provjere snimka i konsultacija sa kolegama iz VAR sobe, arbitar je pokazao na penal, a Vlahović postigao peti gol u Seriji A ove sezone.

U prvom poluvremenu je Kopmejners imao dobru priliku, ali je Skufet odlično odbranio.

Drugo poluvrijeme je počeo šansom za Vlahovića, a onda je i Fađoli pokušao da iznenadi Skufeta. Fađoli je u igru ušao umjesto Kopmejnersa, koji se povrijedio.

Dobro su igrali gosti u nastavku, pa su na kraju i nagrađeni - Daglas Luis je neoprezno reagovao, Kaljari je dobio penal, a sa 11 metara siguran bio Marin.

Gosti su u sudijskoj nadokandi mogli do preokreta, ali je Obert pogodio stativu.

Juventus je utakmicu završio sa igračem manje, jer je dva žuta kartona dobio Konseisao.