Mladost srušila Lovćen "fantomskim" golom Nobarakija i učvrstila se na vrhu, buđenje Rudara

Odigrani mečevi 11. kola Druge crnogorske fudbalske lige

4439 pregleda2 komentar(a)

Fudbaleri Mladosti Lob.bet pobijedili su Lovćen 1:0 u derbiju 11. kola Druge lige i učvrstili se na vrhu tabele.

Meč je odlučen u krajnje neobičnim okolnostima, minut prije kraja domaći su dva puta šutirali iz blizine, golman Vuković dva puta odbranio - sudija je pokazao na centar, iako TV snimak ne otkriva da je lopta prešla gol-liniju. Veliki protesti gostiju bili su uzaludni.

Pogodak je pripisan Japancu Nobarakiju.

Tim Nedeljka Vlahovića nakon ove pobjede ima 22 boda, pet više od Rudara, koji je prekinuo seriju od četiri meča bez trijumfa, sa novim trenerom Vukom Bogavcem na klupi - 5:2 protiv Podgorice.

Pljevljaci su sve završili do 33. minuta jer su golovima Popovića, Kasalice i Pavlovića (dva) vodili 4:0. Gosti su u nastavku golovima Batrovića i Krkotića smanjli na 4:2, prije nego što je Golubović dao peti gol za Rudar.

Vrlo interesantno bilo je i u Igalu, gdje je domaćin u meču punom preokreta slavio protiv protiv Ibra - 3:2.

Autogol Puletića u 12. minutu donio je prednost domaćinu, da bi Murić sa dva gola do polvremena donio Rožajcima vođstvo. A onda, veliki preokret domaćina u finišu - Došljak u 85. poravnao i Adžović u trećem minutu sudijskog dodatka pogodili su za trijumf Igala i treće mjesto na tabeli.

Iskra je u Radanovićima slavila protiv Grblja, a pogodili su Tadić i 6. i Knežević u 19. minutu.