Jadran se vratio nakon minus četiri pa pao na Novom Beogradu

Novljan izgubili 15:13

6076 pregleda3 komentar(a)

Vaterpolisti Jadran Mtela su doživjeli drugi poraz u regionalnoj Premijer ligi.

U četvrtom kolu su Novljani izgubili od Novog Beograda, kojem je pripao finiš utakmice u bazenu "11. april" - bilo je 15:13.

Jadran je očajno ušao u utakmicu i gubio 4:0, ali je sjajnom reakcijom do kraja poluvremena stigao do egala - 7:7.

Posljednji put je bilo neriješeno na startu 4. perioda (12:12, gol Danila Radovića), a da bodovi ostaju u Beogradu bilo je jasno kada je domaćin stigao do 14:12.

Bilo je potom i 15:12, a konačan rezultat je minut i 54 sekunde do kraja postavio Danilo Stupar.

Aleksandar Ivović i Jovan Vujović su postigli po tri pogotka u timu Vladimira Gojkovića, dva je upisao Dmitrij Holod...

Dvostruki strijelci u beogradskoj ekipi su bili crnogorski reprezentativci Miroslav Perković i Đuro Radović.