Fnalistima Lige Evrope rivali pokazali snagu u Ligi šampiona - Atalanti i Bajeru po bod u 3. kolu elitnog takmičenja

U 3. kolu Lige šampiona Atalanta je u Bergamu bez golova odigrala sa prvakom Škotske, Seltikom, dok su "farmaceuti" remizirali protiv Bresta u utakmici odigranoj u Gengamu - 1:1.

2516 pregleda0 komentar(a)
Kulibali je uspio da dobije duel sa napadačem bajera, AdlijemB, Foto: REUTERS

Finaisti Lige Evrope otvroili su današnji dan u 3. kolu Lige šampiona, a pobjednik drugog Uefinog takmičenja, Atalanta i prvak Njemačke, Bajer, nisu uspjeli da slave protiv rivala.

Boginja je u Bergamu bila neuporedivo bolji rival od "kelta", ali nije uspjela da savlada sjajnog danskog golmana Kaspera Šmajhela.

Sa druge starne, Bajer je poveo pogotkom Florijana Virca u 24. minutu, ali je 15 minuta kasnije vezista francuskog kluba, Pjer Les-Milo izjednačio.

Bilo je šansi na obje strane, fudbaleri Bajera su dva puta tražili penal, ali VAR nije bio na njoiovoj strani i Brest je zasluženo došao do boda.