Inter u svečanoj atmosferi nadigrao "bikove"

6246 pregleda 4 komentar(a)
Naviajči Intera i dalje slave Skudeto, Foto: REUTERS

Golovi Hakana Čalhanoglua u pobjedi Intera nad Torinom - 2:0, uveličali su proslavu 20. Skudeta za "crno-plave" na "Đuzepe Meaci".

Intr je pobjedom u derbiju Milana na gostovanju gradskom rivalu obezbijedio titulu, ali je odigaro takmičarski i protiv "bikova" u 34. kolu.

Igrače Intera je do stadiona sačekivao i pozdravljao koridor naviajča, a na terenu - fudbaleri Torina su požurili iz svalčionice i formirali pobejdnički kordon, kako bi čestitali slavljenicima na naslovu šampiona Italije.

Inter je poveo u 56. minutu - tribine su "eksplodirale" kada je Mhitarjan asistirao Čalhanogluu, koji je četiri minuta kasnije bio precizan i sa penala.

Utakmicu su sudile ženske sudije, u ulozi glavne bila je Marija Sole Ferijeri Kaputi, koja je u 49. minutu pokazala crveni akrton Nigerijcu Tamezeu u sastavu gostiju.

Njene pomoćnice bile su Franćeska di Monte i Ticijana Trasćati.