Odluka u Madridu: Vinisijus sa dva gola izvukao Real na "Alijanc areni"(2:2)

Real poveo golom Vinisijusa u 24. minutu, Bavarci preokrenuli za samo tri minuta preko Sanea i Kejna iz penala (50. i 53.), Brazilac sa bijele tačke donio izjednačenje Madriđanima u 84. Revanš je naredne srijede

32075 pregleda 7 komentar(a)
Ažurirano: 30.04.2024. 23:06h
Završeno
22:56h

Dinamična i zanimljiva utakmica u Minhenu, teško je reći ko je zadovoljniji nakon 2:2 pred madridski revanš.

Bajern je, kao "ranjeni lav", pokazao da je najopasniji kada ga svi otpišu, kada prvi put nakon 11 godina nije prvak Njemačke, preokrenuo je za samo tri minuta u nastavku nakon odličnog početka meča i minusa na poluvremenu.

Real je, s druge strane, u meču u kojem nije blistao, pokazao da nikad ne umire, i kada je bio na korak od poraza pronašao je način da ga izbjegne.

Bajern - Real Madid

Vinisijus Žunior je u finišu individualnom majstorijom provukao loptu za Rodriga, koji je natjerao Kima da ga faulira. Vinisijus je drugim golom na meču poravnao na 2:2.

Real ima dobar rezultat, s obzirom na to da u revanšu pred svojim navijačima kreće od nule, ali Bajern će sigurno tražiti svoju šansu nakon što je u prvoj utakmici pokazao da ima mehanizme kako da naudi timu Karla Anćelotija.

22:52h

Kraj utakmice u Minhenu, aktivan rezultat za oba tima pred madridski revanš: Bajern - Real 2:2.

22:40h

84' - GOOOOOOOL, Vinisijus je prevario Nojera sa bijele tačke, Bajern - Real Madrid 2:2.

Pogledajte OVDJE.

22:39h

82' - penal za Real, Kim je srušio Rodriga.

22:36h

79' - šansa za Vinisijusa nakon sjajnog pasa Modrića, odbranio je Nojer.

22:23h

Šansa za Kejna - lopta je prohulaja tik pored srative. Korner sa desne strane i šansa Dajera - odbranio je Lunjin. Bajern je bio blizu trećem golu.

22:15h

Lukas Vaskes je neoprezno faulirao Musialu - čist penal i "čista" realizacija Harija Kejna.

22:14h

57' - GOOOOOOLLL, Bajern je preokrenuo za samo tri minuta, Kejn je pogodio sa bijele tačke.

22:11h

Sjajno je njemački reprezentativac ušao sa desne strane i silovitim udarcem u bliži ugao "probio" Lunjina.

22:10h

54' - GOOOOOOOOLLL, strašan udarac Sanea, Lunjin je nemoćan, Bajern je izjednačio protiv Reala.

Liroj Sane
22:08h

51' - kontra Reala, opasan udarac Krosa, odbranio je golman Bajerna Nojer.

22:03h

Počelo je drugo poluvrijeme na "Alijanc areni", Tuhel je mijenjao - na terenu je Gereiro, izašao je Gorecka.

21:46h

Poluvrijeme u Minhenu - Real vodi 1:0.

21:43h

42' - strahovit pokušaj Kejna iz slobodnog udarca sa 20 metara. Lopta je prohujala pored stative.

21:25h

To je Real Madrid - prvi opasan napad, prvi udarac, prvi gol.

Sjajna lopta Tonija Krosa, Njemac jer pasom bukvalno pocijepao odbranu Bajerna, Vinisijus je izašašao sam na Nojera i plasirao loptu u mrežu.

21:24h

24' - GOOOOOOOLLL, Real vodi u Minhenu, gol Vinisijusa.

21:20h

Dvadeset minuta igre, Real je došao do daha, konačno nešto duži periodu gostiju sa loptom u nogama, ali je golman Bajerna Nojer još nezaposlen.

21:07h

7' - udarac Sanea, preko gola. Mnogo bolji početak Bajerna, Real nemoćan na startu.

Hari Kejn
21:04h

Sjajna koreografija navijača Bajerna, posvećena nedavno preminuloj legendi kluba, njemačkog i svjetskog fudbala, Francu Bekenbaueru.

21:03h

Počeo je meč u Minhenu i odmah dobra šansa za Bajern - Lunjin je odbranio Saneu.