Debakl Budućnost i najteži poraz u "Morači": Zvezda bolja 41 razlike za finale ABA lige

Kakav fijasko podgoričkih košarkaša, dio navijača je još u trećoj četvrtini napustio "Moraču" (56:97)

36528 pregleda84 komentar(a)
Kaba u duelu sa Kuzmićem, Foto: AdmiralBet ABA liga
20:36h

Oficijelni spiker je zamolio navijače da ne vrijeđaju, ali su oni još glasniji.

20:33h

Martin je iskoristio dva bacanja, nakon čega su uslijedila po dva neiskorišćena napada na obje strane. Na polovini 2. četvrtine je u igru ušao Nikola Ivanovića, uz uvrede i zvižduke sa tribina.

20:31h

Kamenjaš prekida lošu seriju Budućnosti i pogađa nakon ofanzivnog skoka, ali je onda dozvolio da mu pobjegne Martin i da zicer. Kameron Rejnolds konačno precizan za 30:36.

20:31h

Trojka Dobrića nakon minijature Kampaca, Zvezda ima plus osam (34:26), nakon serije 9:0 u 2. četvrtini. Posljednji tajm-aut Mijovića u 1. poluvremenu na sedam minuta i 20 sekundi do velikog odmora.

20:28h

Vildosa koristi dva bacanja za 26:31.

20:27h

Luka Mitrović je dao više poena (16) nego zajedno svi ostali igrači Zvezde, koja ima maksimalnih plus tri - 29:26.

20:22h

Erik Grin je dao svoju prvu trojku, a onda se Budućnost odbranila i nakon 1. četvrtine vodi 26:25.

20:20h

Zvezda prvi put vodi na 48 sekundi do kraja 1. četvrtine - bivši igrač Budućnosti Luka Mitrović je realizovao dva bacanja za 21:23.

20:19h

Nakon Mijovićevog tajm-auta, ekipe su naizmjenično pogađale, ali je Mitrović vezao šest poena (ima ih već 10) i izjednačio (21:21) na nepuna dva minuta do kraja 1. četvrtine.

20:14h

Zvezda je dala četiri poena, Petar Mijović odmah uzima minut odmora.

20:11h

Kuzmić nije iskoristio bacanja, Kaba pogađa nakon ofanzivnog skoka, a onda iz kontre za plus osam (17:9, 6. minut). Duško Ivanović traži tajm-aut.

20:10h

Budućnost četvrti put ima plus četiri (13:9), nakon četvrtog poena Atića.

20:08h

Peti poen O'Brajena, pa dva brza faula Bel-Hejnsa, zbog čega Drobnjak ulazi u igru.

20:06h

Zvezda uzvraća - Petrušev pogađa za dva, a potom daje oba bacanja za 7:7 u 3. minutu.

20:04h

Atić pogađa iz kontre, ali Nedović daje trojku za 4:3 poslije 70 sekundi igre. Sa iste distance odgovara O'Brajen.