Prvi poraz Crne Gore: Hrvatska bolja od "lavica", plasman u četvrtfinale na čekanju

Naša selekcija imala napad za izjednačenje - na kraju je bilo 26:25 za Hrvatice

49901 pregleda44 komentar(a)
07.12.2023. 17:09h
16:23h

Počelo je drugo poluvrijeme.

16:08h

Poluvrijeme - neriješeno je (13:13) nakon prvih 30 minuta u kojima je Hrvatska u četiri navrata imala tri gola prednosti.

Jelena Despotović i Dijana Mugoša su postigle po tri gola u našem timu, po dva su upisale Itana Grbić i Matea Pletikosić...

Mrlju na prvi dio je bacila povreda Marte Batinović koja je iznijeta s terena, pa je na gol umjesto nje stala Marina Rajčić.

Izmjena: 16:14h
16:04h

Tajm-aut je tražio selektor Hrvatske Obrvan. Do kraja prvog poluvremena je ostalo još 34 sekunde.

16:03h

Izjednačila je Matea Pletikosić, koja igra izvanredno - 13:13.

16:02h

Dvije igračice više ima naša selekcija - Itana Grbić je pogodila za 13:12.

15:59h

Jelena Despotović je lako zatresla mrežu iz kontranapada - 11:10.

15:58h

Tina Barišić je pogodila za 11:8, Mugoša je s krila smanjila na 11:9.

15:58h

Bešen je uz pomoć prečke odbranila sedmerac Dijani Mugoši.

15:57h

Nina Bulatović je iznudila sedmerac i isključenje.

15:56h

Crna Gora se sada kompletirala, Godeč je iz druge šanse smanjila na 10:8.

15:54h

Ponovo je minus tri - Hrvatska vodi 10:7.

15:54h

Hrvatska opet ima plus dva (9:7), ima i igračicu više jer je isključena Tanja Brnović.

15:52h

Itana Grbić je smanjila na 8:7 na početkom 19. minuta.

15:49h

Junakinja pobjede nad Mađarskom, golmanka Marta Batinović, napustila je teren zbog povrede.

Ne djeluje dobro, Marta se uhvatila za zglob nakon što se sama povrijedila tako što je proklizala.

Na golu je sada Marina Rajčić.

15:46h

Problem u najavi - već drugo isključenje za Andrijanu Popović. Hrvatska vodi 8:6.

15:44h

Izjednačenje - 6:6 nakon gola Matee Pletikosić, već u narednom napadu se upisala Ježić za 6:7.

15:42h

Opet Mugoša iz sedmerca - 6:5 vodi Hrvatska. Crna Gora će dva minuta imati igračicu više.

15:40h

Sada je 5:4 za Hrvatsku, sigurna je bila Mugoša iz sedmerca. Prije toga su pogađale Pavićević i Despotović.

15:37h

Najveća prednost Hrvatske, opet Blažević za 4:1.

15:34h

Prvi pogodak za naš tim - Nina Bulatović je bila sigurna za 1:1, ali je odnah uzvratila Blažević za 2:1.

Onda se upisala i Mićijević - Hrvatska ima plus dva i vodi 3:1.