Realovski - "kralj" uvijek nađe put do omiljenog pehara, Madrid slavi 15. evropsku krunu

Madriđani patili u prvom dijelu, a onda u nastavku pokazali "kraljevsku klasu": Real - Borusija 2:0 u finalu Lige šampiona

68784 pregleda23 komentar(a)
01.06.2024. 23:26h
21:25h

22. minut: Šezdeset sekundi kasnije još jedna velika šansa za Borusiju - Filkrug je pogodio stativu, ali čini se i da je zatresao mrežu da bi VAR poništio gol zbog ofsajda.

21:22h

21. minut: Kakva šansa za Borusiju - Mats Humels je majstorski otvorio odbranu Reala, ostavio Karima Adejemija samog sa Kurtoom, ali je ofanzivac "miionera" nakon što je zaobišao golmana Reala otišao previše ulijevo...

Najveću šansu do sada pogledajte OVDJE.

21:17h

Do prvih pravih uzbuđenja na terenu - još jedna priča iz Londona od specijalnog izvještača "Vijesti".

21:15h

14. minut: Prvu šansu imala je Borusija, ali je Julijan Brant šutirao pored gola... Možda je i prije toga bio ofsjad...

21:13h

10. minut:  Miran početak finala, bez šansi za sada...

21:02h

2. minut: I odmah prekid nakon što je nekoliko navijača uletjelo na teren - veliki propust organizatora.

21:01h

1. minut: Krenulo je veliko finale...

20:56h

Finale samo što nije krenulo, a spektakl je spektakularno najavio veliki muzičar Leni Kravic.

20:49h

Navijači Borusije su već napravili feštu na "Vembliju", a pogledajte kako su reagovali kada su na video bimu vidjeli svog nekadašnjeg trenera Jirgena Klopa i bivšeg stratega Reala Žozea Murinja.

20:40h

Borusija ili Real - šta o večerašnjem finalu misle selektor Robert Prosinečki i fudbaleri Crne Gore koji se u Podgorici spremaju za prijateljske mečeve protiv Belgije i Gruzije.

20:05h

I "Vijesti" su na "Vembliju", a detalje iz Londona i najavu velikog finala možete pronaći na linku ispod.

20:00h

Poznati su i sastavi timova, a iznenađenja nije bilo...

Edin Terzić se odlučio za Džejdona Sanča, Julijana Branta, Karima Adejemija iza Niklasa Filkruga, dok je Anćeloti i ranije najavio da će finale na golu početi Tibo Kurtoa.