Mininalni porazi Budućnosti i Mornara, nada i oprez u revanšu protiv opasnih rivala

Podgoričani kapitulirali u Sofiji protiv CSKA 1948 u finišu prvog, a Barani u Leskovcu protiv Radničkog sredinom drugog poluvremena - porazi crnogorskih predstavnika po 1:0, revanši su naredne sedmice

45516 pregleda24 komentar(a)
25.07.2024. 22:21h
20:20h

Sve ozbiljniji naleti Radničkog, pokušao je Dadić - pored gola.

20:18h

Poluvrijeme u Sofiji, CSKA 1948 - Budućnost 1:0. Bugari su bili bolji, ali su Podgoričani mogli da sačuvaju mrežu do poluvremena. Malo im je nedostajalo...

20:17h

Mornar je dobro počeo u Leskovcu, no u 16. minutu domaći su stvorili prvu šansu. Golman Popović je odbranio udarac Dadića, a onda je Aleksić odbijenu loptu poslao preko gola.

20:15h

Budućnost je kapitulirala u Sofiji, minut prije odlaska na odmor. Centaršut Kirilova sa lijeve strane, lopta je preletjela Gaševića, Karagaren je ostao sam i glavom savladao Mijatovića.

20:09h

Drugi žuti karton za igrače Budućnosti, opomenut je Andrija Bulatović.

20:08h

Budućnost je nekoliko puta opasno stigla do gola CSKA 1948, ali još se čeka prava završnica u vidu udarca.

20:01h

Počeo je meč u Leskovcu - Mornar protiv kragujevačkog Radničkog u 2. kolu kvalifikacija za Lig konferencija.

19:52h

Prvi žuti karton za Gaševića, beka Budućnosti.

19:50h

Sjajni Milan Mijatović sačuvao je mrežu Budućnosti - probili su Bugari po desnoj strani, natrčao je igrač domaćih Umarbaev, ali je njegov udarac odbranio golman crnogorske reprezentacije.

19:43h

Probili su Bugari desnu stranu odbrane Budućnosti, ali kapiten Kirilov nije šutirao ka golu Mijatovića - propao je njegov pokušaj centaršuta.

19:40h

Na stadion "Vasil Levski" u Sofiji stiglo je blizu 200 "varvara" - Budućost ima veću podršku sa tribina od domaćina.

19:37h

Sastavi Radničkog i Mornara.

19:31h

Počela je utakmica u Sofiji - koliko može Budućnost?

Izmjena: 20:53h
19:31h

Ovo je postava za koju se odlučio trener Budućnosti Ivan Brnović.

19:26h

Dan nakon sjajne pobjede Dečića u Gruziju protiv Dinama iz Batumija, još dva crnogorska kluba traže nastavak evropske priče u 2. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Budućnost u 19.30 sati na stadionu "Vasil Levski" u Sofiji gostuje ekipi CSKA 1948, Mornar pola sata kasnije igra u Leskovcu, na stadionu "Dubočica", protiv kragujevačkog Radničkog.