Još jedna drama u kojoj su "ajkule" zaslužile više - i Italija slavila nakon peteraca

Vaterpolisti Crne Gore upisali i treći poraz na Olimpijskim igarama, drugi nakon penal-ruleta 8:8, nakon peteraca 11:9

108833 pregleda69 komentar(a)
"Ajkule" ponovo nisu imale sreće u petercima, Foto: Reuters
01.08.2024. 18:36h
17:25h

Imala je Crna Gora šansu da posljednjih osam minuta otvori golom, ali nije iskoristila dva napada sa igračem više.

Inače, "ajkule" su 10 puta imale igrača više, a postigle su pet golova, dok je Italija iz osam pokušaja tri puta tresla mrežu.

17:23h

Završena je i treća četvrtina - i dalje ništa nije riješeno. Sjajan vaterpolo meč u "Akvatig centru" (7:7).

17:21h

GOOOOOOOL - Jovan Vujović, ne odustaju momci Vladimira Gojkovića (7:7)

17:15h

Padaju golovi na obje strane - još jednom Di Fulvio (7:6).

17:13h

GOOOOOL - bomba Đura Radovića, Crna Gora je potpuno ravnopravan rival sa Italijom (6:6).

17:12h

Igra i Italija dobro - Nikola Prešuti je pogodio (6:5).

17:10h

Vlado Popadić! Treći gol na meču, Crna Gora se ne predaje (5:5)

17:09h

Ponovo vodi Italija - pogodio je Mateo Joki Grata nakon kontranapada (5:4).

17:05h

Kraj druge četvrtine - velika borba u Parizu, nakon 16 minuta rezultat je 4:4.

Izmjena: 18:10h
17:04h

Prvi put "setebelo" pogađa sa igračem više - Di Fulvio je savladao Lazovića (4:4).

17:00h

GOOOOOOL - ponovo sjajni Vlado Popadić, Crna Gora vodi 4:3.

16:58h

Odlična je odbrana Crne Gore - Italija je do sada imala četiri napada sa igračem više, nije iskoristila nijedan.

16:56h

Nova super odbrana Lazovića, Crna Gora se treći put odbranila sa igračem manje.

16:54h

GOOOOOOL - Vlado Popadić igra sjajan turnir. Iz ne baš lake pozicije postigao je sjajan gol (3:3)

16:53h

Italija bolje otvara drugu četvrtinu - Tomazo Đanaca je pogodio za 3:2.

16:49h

Završena je 1. četvrtina - dobra igra našeg nacionalnog tima (2:2).

Lazović na ovom meču brani gol Crne Gore foto: Reuters
16:49h

Odlična odbrana Lazovića u trenutku kada je Italija napadala sa igračem više - ostaje 2:2.

16:47h

GOOOOOOL - odgovorio je Matković golmanu Italije. Lijep gol za 2:2, na 30 sekudni do kraja prve četvrtine.

16:46h

Imale su "ajkule" dobru šansu za izjenačenje, ali je Marko del Lungo odbranio šut Dušana Matkovića.