Šou, pa povreda Adejemija, Inter iskoristio poklone Zvezde i rutinski slavio, ubjedljive pobjede Sitija i Barselone

U srijedu se sastaju: Đirona - Fejenord, Šahtjor - Atalanta, Aston Vila - Bajern Minhen, Benfika - Atletiko Madrid, Dinamo Zagreb - Monako, Lil - Real Madrid, Liverpul - Bolonja, Lajpcig - Juventus i Šturm - Klub Briž

26268 pregleda1 komentar(a)
01.10.2024. 22:58h
21:20h

15. minut - gol i u Ajndhovenu, PSV je poveo protiv Sportinga 1:0, a gol je postigao Shauten.

21:15h

15. minut - Siti je duplirao prednost u Slovačkoj i vodi 2:0 protiv Slovana.

Doku je asistirao, a Fil Foden rutinski sa desetak metara savladao Takača.

21:12h

11. minut - goleada u Dortmundu. Seltik je prvo izjednačio protiv Borusije (1:1), a gol je postigao Maeda, da bi brzo "milioneri" vratili vođstvo, zahvaljujući Adejemiju - 2:1.

21:11h

11. minut - Inter je ekspresno stigao do vođstva protiv Crvene zvezde, Hakan Čalhanoglu je postigao fenomenalan gol iz slobodnog udarca - 1:0.

21:09h

8. minut - I Barselona je brzo povela protiv Jang Bojsa - 1:0.

Jamal je prvo uposlio Rafinju, Brazilac proslijedio loptu na drugu stativu, gdje je bio Levandovski.

21:08h

8. minut - Mančester siti je poveo protiv Slovana 1:0.

Gundogan je šutirao sa ivice kaznenog prostora, lopta zakačila Savidisa i završila u mreži.

21:07h

7. minut - postignut je prvi gol u večerašnjem programu, Borusija Dortmund vodi protiv Seltika 1:0.

Gol je postigao Čan iz penala. Prethodno je Šmajhel oborio Gitensa.

21:04h

4. minut - Arnautović (Inter) je postigao gol u Milanu, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.

20:39h

Završene su dvije utakmice - Štutgart i Sparta iz Praga su igrali neriješeno (1:1), dok je Brest u gostima bio ubjedljiv protiv Salcburga - 4:0,