„Sokoli” ostali na nuli: Crna Gora imala šansu protiv jake Turske pa kapitulirala u nastavku

Treći poraz naših fudbalera u B Ligi nacija

75684 pregleda23 komentar(a)
11.10.2024. 22:54h
21:21h

Mogla je da bude velika šansa za Crnu Goru, Krstović je bio jedan na jedan u kontri, imao je samog Jovovića, odlučio je da šutira - pravo u blok.

Izmjena: 21:41h
21:17h

Drugi gol Velsa u Rejkjaviku - Vilson je pogodio za 2:0. "Zmajevi" lete visoko u našoj grupi.

21:15h

Prva situacija za Crnu Goru, Driton Camaj je nakon prodora i povratne lopte Marušića ostao sam na 15-ak metara, šutirao je preko gola.

21:14h

Crna Gora je malo prodisala nakon ozbiljnih napada Turaka u prvih 20  minuta.

20:58h

Demiral je u 12. minutu ostao sam nakon kornera Čalhanoglua, srećom nije bio precizan kao dva puta protiv Austrije u osmini finala Evropskog prvenstva.

20:56h

Golom Brenana Džonsona Vels je poveo protiv Islanda u Rejkjaviku.

20:52h

Dobra šansa za Tursku, dobar udarac glavom napadača Galatarasaja Jilmaza, dobra odbrana Nikića.

20:51h

Pokušaj Arde Gulera u petom minutu, sjajni vezista Reala nije pogodio sa ivice šesnaesterca.

20:46h

Počela je utakmica u Samsunu, nakon dvadesetak sekundi je probao sa oko 30 metara Čalhanoglu, ali je siguran bio Nikić.

Izmjena: 21:42h
20:24h

Naši fudbaleri u ponedjeljak gostuju Velsu, a u novembru ih čekaju još dvije utakmice - 16. dočekuju Island, a 19. Tursku.

19:32h

Fudbalska reprezentacija Crne Gore od 20.45 igra treći meč u B Ligi nacija.

„Hrabri sokoli” u Samsunu gostuju Turskoj i žele prve bodove, nakon što su u prva dva kola gubili od Islanda u Rejkjaviku i Velsa u Nikšiću.

Selektor Robert Prosinečki na teren stadiona "19. maj" šalje očekivan sastav - kao što je najavio, debitovaće golman Dečića Igor Nikić.

Sastav Crne Gore: Nikić - Marušić, Vujačić, Šipčić, Vukčević - Kuč, Jovović, Bakić - Camaj, Jovetić, Krstović.

Turska: Džakir - Muldur, Demiral, Bardakdži, Kadioglu - Čalhanoglu, Kokdžu - Akgun, Guler, Akturkoglu - Jilmaz.

U istoj grupi u istom terminu se sastaju Island i Vels.