Prvi poraz Budućnosti u ABA ligi, Nedović odveo Zvezdu do pobjede u "Morači"

Budućnost Voli u derbiju 5. kola AdmiralBet ABA lige izgubila u "Morači" od Crvene zvezde 75:73

88677 pregleda71 komentar(a)
21.10.2024. 23:22h
20:40h

Rajt siguran sa penala - 62:57.

20:39h

Novi poeni Sulejmona, a onda i trojka Nedovića - 60:57.

20:39h

Počela je četvrta četvrtina.

20:33h

Kraj treće četvrtine, Budućnost vodi 58:52, Rajt je pogodio trojku uz zvuk sirene!

20:31h

Poeni Omića - 50:45.

20:31h

Tanasković je pogodio oba slobodna bacanja - 48:45.

20:28h

Predsjednik Zvezde, Željko Drčelić je udaljen sa terena. On je sjedio blizu klupe "crveno-bijelih".

Izmjena: 20:39h
20:20h

Povreda Bolomboja, košarkaš Zvezde se poklizao, pao i uhvatio za koljeno. Ušli su saigrači sa klupe i okružili centra koji je izašao sa terena, uz aplauz publike.

Bolomboj ne može da se osloni na desnu nogu, pa je u pratnji Davidovca i Dobrića otišao u svlačionicu.

20:10h

Sada Budućnost pravi seriju 7:0, Kamenjaš pogađa, a Sferopulos traži minut odmora - 46:40.

20:09h

Nova trojka Megija, dobra reakcija "plavih" nakon tajm-auta Žakelja.

20:08h

Slavković prekida seriju Zvezde, Budućnost opet vodi - 41:40.

20:04h

Pogodio je i Bolomboj za dva, a onda i Kenan trojku - Zvezda drugi put vodi na utakmici - 40:39.

Serija "crveno-bijelih" 7:0.

20:03h

Kalinić je pogodio oba slobodna bacanja - 39:35.

20:00h

Počelo je drugo poluvrijeme, Kamenjaš je pogodio poslije dodavanja Slavkovića.

19:59h

Pogledajte zakucavanje Alekse Ilića na kraju prve četvrtine.

19:52h

Andrej Žakelj je u prvom dijelu koristio 10 igrača, a šansu nisu dobili Drežnjak i Azubuike.

19:43h

Gotovo je prvo poluvrijeme, koje je potpuno proteklo u ritmu Budućnosti - 37:33.

Crnogorski šampion je dva puta imao deset poena prednosti, dok su gosti samo jednom vodili.

Izmjena: 19:59h
19:40h

Do kraja prvog poluvremena su ostale 64 sekunde, Budućnost vodi 35:30, Žakelj je uzeo minut odmora.

19:38h

Megi je zaustavio visočijeg Bolomboja, a onda Tanasković pogodio u kontri - 35:25.