Adžićevi prvi minuti u Ligi šampiona, Juve izgubio od Štutgarta, furiozno drugo poluvrijeme Reala i het-trik Vinisijusa

Fudbaler Juventusa, Vasilije Adžić šansu je dobio u 68. minutu umjesto Dušana Vlahovića

25915 pregleda4 komentar(a)
Ture postiže gol za pobjedu Štutgarta, Foto: Reuters
22.10.2024. 23:12h
21:29h

Poveo je i Arsenal protiv Šahtjora - 1:0.

Martineli je tražio dobru poziciju, šutirao, lopta je pogodila stativu, potom golmana Šahtjora Riznika i završila u mreži.

21:26h

Konačno je postignut gol na mečevima koji su počeli u 21 čas - Sporting je poveo protiv Šturma 1:0.

Katamo je sa desne strane ušao u kazneni prostor, ubacio loptu na drugu stranu, a Santos šutirao i postigao gol.

21:21h

U Torinu je Fađoli šutirao sa distance, ali nije bilo opasnosti. Nakon 20 minuta veći posjed lopte, ali i više pokušaja imaju fudbaleri Štutgarta.

21:17h

Prošlo je 15 minuta, nema golova na mečevima, koji su počeli u 21 čas.

20:35h

Nastavljena je Liga šampiona, Milan je bio bolji od Briža (3:1), Monako je na domaćem terenu ubjedljivo savladao Crvenu zvezdu (5:1), a u 21 čas počinje još sedam mečeva trećeg kola.

U fokusu je meč Juventusa i Štutgarta, crnogorski fudbaler Vasilije Adžić je na klupi, samim tim to je i nova šansa da dobije minute u dresu “stare dame”.

U reprizi finala iz prošle sezone sastaće se Real Madrid i Borusija Dortmund, dok će Arsenal u Londonu igrati protiv Šahtjora.

U ostalim mečevima se sastaju: Aston Vila - Bolonja, Đirona - Slovan, PSŽ - PSV i Šturm - Sporting Lisabon.