Ne pomaže ni Di Marija, Junajted još bez pobjede

Luj van Gal, Mančester junajted, Foto: Reuters
Ažurirano: 30.08.2014. 14:08h

Agonija Mančester junajteda se nastvalja. Ni nakon tri meča u novoj sezoni ne zna za pobjedu.

Pojačani Anhelom Di Marijom, „crveni đavoli“ su gostovali Barnliju i osvojili su samo bod (0:0).

Napadali su gosti u većem dijelu meča, posebno u samom finišu, ali su napadi bili bezidejni, pa je novajlija u eliti uspio da se odbrani.

Gosti tokom 90 minuta nisu uspjeli da naprave nijednu ozbiljnu situaciju za pogodak.

Mogao je Kris Foj je u 87. minutu da pokaže da bijelu tačku, pošto je Ešli Barns rukom u svom kaznenom prostoru zaustavio šut.

Barnli, koji je u prva dva kola doživio dva poraza (gol razlika 1:4), imao je devet šuteva i pogođenu prečku, a gosti sedam.

Poslije tri kola Mančester junajted ima dva boda, a prošle sezone u ovo vrijeme imao je četiri.

Sada slijedi još teži raspored, Svonsi i Liverpul na strani, Čelsi na "Old Trafordu“, a kraj muka Luja van Gala se ne nazire.