Stouk srušio Mančester junajted

Fudbaleri Sanderlenda pobijedili su danas na gostovanju ekupu Njukasla sa 3:0 u 24. kolu Premijer lige, dok je Vest Hem bio bolji od Svonsija sa 2:0.
70 pregleda 2 komentar(a)
Stouk i Adam, Foto: Beta AP
Ažurirano: 01.02.2014. 17:27h

Stouk Siti priredio je najveće iznenađenje u 24. kolu Premijer lige, pošto su večeras na svom stadionu savladao Mančester junajted sa 2:1.

Najbolji igrač bio je dvostruki strijelac Čarli Adam, koji je mrežu "đavola" zatresao u 38. i 52. minutu.

Junajtedu nije pomogao ni gol Robina van Persija, a ni činjenica da je Dejvid Mojes na teren, pored Holanđanina, poslao i novaliju Huana Matu i Vejna Runija.

Važnu pobjedu u borbi za plasman u Evropu upisao je Everton koji je kod kuće bio bolji od Aston Vile sa 2:1 i tako se bar djelimično iskupio za debakl u gradskom derbiju sa Liverpulom od prije nekoliko dana.

"Karamele" su na petom mjestu na tabeli preskočile Totenhem, koji je danas osvojio samo bod na gostovanju Hal Sitiju (1:1).

Sanderlend je u gostima pobijedio Njukasl sa 3:0. Prednost Sanderlendu donio je Fabio Borini u 19. minutu sa jedanaesterca, na 2:0 je povisio Adam Džonson samo četiri minuta kasnije, dok je konačan rezultat postavio Džek Kolbak u 80. minutu.

Vest Hem je na svom terenu pobijedio ekipu Svonsija sa 2:0, a dvostruki strijelac bio je Kevin Nolan.

Vest Hem - Svonsi 2:0