Mančester siti pobijedio Njukasl

Siti je poslije dva kola napokon zabilježio pobjedu, a do prvog gola na utakmici došli su u 10. minutu strijelac je bio Serhio Aguero na asistenciju Samira Nasrija.
Mančester siti, Foto: Beta AP
Ažurirano: 15.12.2012. 15:53h

Fudbaleri Mančester sitija pobijedili su danas u gostima Njukasl sa 3:1 u premijernom meču 17. kola Premijer lige.

Prednost Sitija udvostručio je Havi Garsija u 39. minutu, a ovaj put asistenciju upisao je David Silva.

Jedini gol za Njukasl postigao je Demba Ba u 51. minutu na asistenciju Fabrisija Koloćinija.

Konačan rezultat postavio je Jaja Ture u 78. minutu, dok je asistenciju upisao Pablo Zabaleta.

Ostale utakmice 17. kola Premijer lige igraće se danas od 16.00, dok će sjutra Totenhme dočkeati Svonsi, a VBA ugostiti Vest Hem.