Bilićev VBA preuzeo lidersku poziciju, Svonsi u finišu ostao bez pobjede, Čarlton bolji od Lidsa

VBA je jedina ekipa bez poraza u Čempionšipu
970 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa meča KPR - VBA, Foto: Twitter.com/wba
Ažurirano: 28.09.2019. 18:12h

Poslije devet odigranih kola lider Čempionšipa je VBA. "Vrećice" su danas u gostima savladale KPR 2:0 i jedina su neporažena ekipa u ligi.

Duel u Londonu riješen je u drugom poluvremenu, kada su golove za tim Slavena Bilića postigli Ferguson i Pereira.

VBA ima bod više od Notingem Foresta i Svonsija, koji je u završnici meča ostao bez pobjede protiv Redinga. “Labudovi” su na svom “Libertiju” vodili od trećeg minuta golom Borhe Bastona, a bod gostima donio je Jadom u 90. minutu.

Borha Baston igra u sjajnoj formi, postigao je šest golova i najbolji je strijelac u Čempionšipu.