Japanci bolji od Nikšićana, Adrija pobijedila Sutjesku

Trećeligaš slavio 2:1

3024 pregleda 5 komentar(a)

Loš početak predsezone za Sutjesku - nikšićki fudbaleri izgubili su od trećeligaša Adrije 2:1 u prvom kontrolnom meču zimskog pripremnog perioda.

Sutjeska je u prvom dijelu imala nekoliko šansi, preko Brazilca Augusta, zatim Osmajića i Ćetkovića, da bi u nastavku, kada je trener Miljan Radović promijenio cijeli tim, protivnik brzo stekao dva gola prednosti.

Strijelci su bili Japanci - Ju koji je u 54. oteo loptu Erakoviću i sjajno sa 40 metara pogodio gol, te Juja u 58. minutu.

Poraz je ublažio Marušić iz penala u 69. minutu.

Za Sutjesku su od početka igrali Giljen (C), Grivić, Janjić, Cicmil, Bubanja, Pajović, Augusto, Janković, Ćetković, Osmajić, Marković

U drugom poluvremenu na terenu su bili Ličina, Mitrović, Stijepović, Milović, Vlahović, Eraković, Đurković, Vuković D, Milić, Marušić, Adrović.