Burzanović šokirao Budućnost, Sutjeska silovita, Dečiću bod sa igračem više, Podgorica zaustavila Rudar

Iznenađujuća pobjeda Zete pod Goricom, Sutjeska ubjedljiva, Dečić bez golova u Petrovcu, Podgorica stopirala Rudar, Jezero iznenadilo Iskru

48518 pregleda 29 reakcija 26 komentar(a)
Cicmil (Sutjeska) slavi gol protiv OFK Titograda, Foto: Savo Prelević

Serija Budućnosti od 23 meča i sedam mjeseci bez poraza na domaćoj sceni neočekivano je završena - Zeta je pod Goricom slavila protiv lidera i šampiona 1:0, golom Marka Burzanovića u 87. minutu.

Titula Budućnosti nije ugrožena, a mogla bi, uprkos porazu, da je ovjeri u srijedu - ako pobijedi Dečić na svom terenu, a Sutjeska ne savlada Petrovac u gostima.

Devet kola prije kraja, podgorički "plavi" imaju 21 bod više od Dećića, a 23 od Sutjeske.

Podgorica je u prvom meču savladala Rudar 2:1 i nanijela prvi poraz Pljevljacima poslije čak 10 mečeva.

Dečić je igrao bez golova protiv Petrovca, koji je cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje.

Sutjeska je deklasirala OFK Titograd u gostima čak sa 4:0.

Iskra je u finišu ostala bez pobjede protiv Jezera (1:1).