Atletiko napokon pravi i na gostovanju, Savić tražio medicinsku pomoć pred posljednji sudijski zvižduk

Atletiko Madrid slavio u Pamploni prvi trijumf na strani nakon 28. novembra, crnogorski reprezentativac tražio pomoć u nadoknadi

10779 pregleda 0 komentar(a)

Atletiko Madrid je napokon krenuo i na gostovanjima - u Pamploni je savladao Osasunu sa 3:0.

Bila je to prva pobjeda aktuelnog šampiona na strani od gostovanja Kadisu 28. novembra prošle godine.

Žoao Feliks je pokrenuo "kolćonerose" golom već u 3. minutu. Stefan Safić je potom zatvorio odbranu gostujuće ekipe

Za siguran finiš pobrinuo se Urugvajac - Na dodavanje Žoaa Feliksa, Luis Suares je potvrdio enormnu klasu - spektakularnim golom.

Da Atletiko i na klupi ima dobre igrače pokazalo se u finišu, kada je rezervista Korea postavio konačnih 3:0.

U četvrtom minutu nadoknade Stefan Savić je tražio medicinsku pomoć. Crnogorski repezentativac imao je niz od čak devet propuštenih utakmica zbog povrede.

On nije zamijenjen na terenu jer je sudija svirao kraj, i još se ne zna težina povrede.