"Bilima" trofej na prepunom Poljudu protiv Rijeke Andrije Vukčevića

Hajduk je na Poljudu u finalu Kupa Hrvatske nadigrao Rijeku - 3:1

3464 pregleda 2 komentar(a)

Fudbaleri splitskog Hajduka u spektakularnoj atmosferi na svom Poljudu su podigli pehar pobjednika Kupa Hrvatske, nakon što su u finalu nadigrali Rijeku - 3:1.

Uzalud je Rijeka za koju je na lijevom krilu svih 90 minuta odigrao crnogorski reprezentativac Andrija Vukčević, povela u 13. minutu golom Josipa Drmića, "bili" su preokrenuli već do 36. minuta.

Gol za izjednačenje bio je sjajan udarac glavom Portugalca Fera nakon kornera Sahitija u 24. minutu, da bi 12 minuta kasnije preokret na asistenciju Marka LIvaje postigao Dario Meljnjak.

Lijevi bek Rijeke Hrvoje Smoljčić isključen je u 41. minutu, pa su nade u preokret bile minorne, tim prije jer su "bili" dominirali i sa istim brojem igrača na terenu.

U nastavku je, međutim, do gola uspio samo Meljnjak u 56. minutu, iako su "bili" imali brojne šanse- LIvaja nije iz četiri izgledne prilike pogodio gol.