Kom u derbiju izgubio od Mladosti, prva pobjeda Nikšića, Zeta poražena od Igala

Fudbaleri Berana savladali Podgoricu, dok je Bokelj bio bolji od Otranta

12730 pregleda 9 komentar(a)
Ažurirano: 28.08.2022. 22:17h

Nakon dvije pobjede na start sezone, fudbaleri Koma su doživjeli i prvi poraz - ekipa sa Zlatice je večeras u 3. kolu Druge fudbalske lige izgubila od Mladosti iz Donje Gorice 3:0.

Strijelci za domaće bili su Željko Krstović, Nikola Medojević i Damjan Mugoša.

Fudbaleri OFK Nikšića prvi put u klupskoj istoriji igraju u Drugoj fudbalskoj ligi Crne Gore, a danas su, u trećem kolu upisali i prvu pobjedu.

Ekipa Mladosti je nakon večerašnjeg meča lider na tabeli.

Nikšićani su na domaćem terenu savladali Grbalj 2:1. Oba gola za domaće postigao je Risto Mirković - u 22. i 55. minutu. Za goste je strijelac bio Lazar Pajović nakon pola sata igre.

A pobjedu u Drugoj ligi još čeka Zeta. Ekipa iz Golubovaca je nakon dva kola imala samo bod, a danas je poražena na gostovanju Igalu 1:0.

Jedini gol za domaće postigao je Balša Radović u 88. minutu. Domaći su od 79. minuta igrali sa igračem manje, jer je dva žuta kartona dobio Stefan Dajević.

Bokelj je u gostima savladao Otrant 2:1 i upisao drugu uzastopnu pobjedu. Gosti su poveli u devetom minutu preko Petra Čavora, a domaći izjednačili u 36. kada je gol postigao Valentin Rudović.

Pobjedu i tri boda Kotoranima donio je Alhasan u 71. minutu.

Fudbaleri Berana su na domaćem terenu savladali Podgoricu 1:0, a jedini gol postigao je Dejan Račić.