Mladi u goleadi savladali Albaniju

U21 reprezentacija slavila 4:2 na stadionu pod Goricom

6461 pregleda 4 komentar(a)

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore je savladala Albaniju u prijateljskom meču na Gradskom stadionu u Podgorici.

Izabranici Miodraga Vukotića su slavili rezultatom 4:2, a otpor rivala su slomili u posljednjih 25 minuta kada su imali i igrača više.

Milan Vukotić je u 11. donio prednost našoj U21 selekciji, a u 25. je poravnao Pajaziti iz slobodnog udarca.

Crna Gora je u 49. opet povela (Andrej Bajović poslije odličnog prodora Dušana Vukovića), a gosti dva minuta kasnije ponovo stigli do izjednačenja kada se upisao Dragaj pošto se nisu najbolje snašli štoper Sari Kerem i golman Sergej Joksimović.

Bajović je fantastičnim pogotkom u 68. minutu otvorio put našem sastavu ka trijumfu, a osigurao ga je Jovan Dašić u 77. nakon kornera Nikole Janjića.

Mlada reprezentacija je u četvrtak poražena od Slovenije 1:0 na DG areni.