Bajern postavio stvari na svoje mjesto: Tuhel na debiju nokautirao Borusiju (VIDEO)

Bavarci nakon 50 minuta vodili 4:0, "milioneri" na kraju izbjegli debakl - 4:2

9596 pregleda 0 komentar(a)

Bajern je lider Bundeslige nakon rutinske pobjede u utakmici koja je trebalo da pokaže da li Borusija Dormund može da se nosi sa gigantom u borbi za titulu.

Nije bilo dileme na "Alijanc areni", debi Tomasa Tuhela na klupi Bavaraca je bio fantastičan - Bajern je slavio 4:2 i vratio se na prvo mjesto sa jasnom porukom da tu želi i da ostane.

A za "milionere" nije moglo gore da počne u Minhenu jer su u 13. minutu primili gol kakav se ne viđa često - Dajo Upamekano je poslao loptu ka Liroju Saneu, do nje je prvi stigao golman Gregor Kobel, ali bolje da nije.

Švajcarac je želio da iz prve odbije loptu u polje, ali je promašio i bilo je to 1:0 za domaćina.

Bajernova mašinerija je potom počela da melje protivnika, pa su pogoci Tomasa Milera u 18. i 23. minutu samo podsjetili koliko je odbrana Borusije ranjiva...

U 51. se upisao i Kingsli Koman, a nakon 4:0 je Borusija igrala za čast.

I postigla dva gola - prvo je Emre Džan iskoristio penal, onda je Jana Zomera matirao i Donijel Malen.

Bajern sada ima dva boda više od Borusije...