Mladost DG s obje noge u baraž zoni, dramatičan remi Podgorice i Koma, Igalo bolje od Bokelja

Mladost je u Radanovićima pobijedila Grbalj sa 1:0 i 12. trjumfom se učvrstila na drugom mjestu i zaostatak za vodećom ekipom Berana smanjila na tri boda.

4848 pregleda 2 komentar(a)

Fudbaleri Mladosti DG ostvarili su pobjedu, dok je Bokelj upisao poraz u 27. kolu Druge crnogorske lige.

Odlučujući pogodak postigao je Nikola Ukšanović u 87. minutu.

Važnu pobjedu u borbi za opstanak ostvarilo je Igalo, koje je pred svojim navijačima savladalo Bokelj 2:1.

Do sedmog trijumfa ove sezone ekipa Igala došla je golovima Alekse Maraša u 45. i i Miloša Grbića u 84. minutu.

Jedini pogodak za Bokelj postigao je Baba Musah Alhasan u 46. minutu.

Bez pobjednika završen je duel Zete i Otrant-Olimpika u Golubovcima 1:1.

Domaćin je poveo golom Aleksandra Krstovića u 24. minutu Izjednačio je i postavio konačan rezultat Kristijan Škrelja u 84. minutu.

Pobjendika nije bilo ni u duelu Podgorice i Koma, koji su na "DG areni" u dramatičnom finišu remizirali 1:1.

Ekipa sa Zlatice povela je pogotkom Bojana Pavićevića u sedmom minutu sudijske nadoknade. Domaćin je poravnao u 12. minutu sudijskog dodatka, autogolom Slobodana Perišića.

Slobodni su u ovom kolu bili fudbaleri Berana.

Berane je vodeće na tabeli sa 42 boda. Mladost je druga sa 39, dok su Bokelj i Podgorica osvojili po 35 bodova. Na petom mjestu je Kom sa 34 boda, a šesti je Grbalj sa 30.

U donjem dijelu tabele su Zeta sa 28, Igalo sa 27 i Otrant sa 25 bodova.

Jedna ekipa ispada uz niži rang, uz OFK Nikšić koji je odustao na polusezoni.