Super-Milan maksimalan nakon dva kola, Roma pala u Veroni (VIDEO)

Milanezi pobijedili Torino 4:1 - golovi Kristijana Pulišića i Tea Ernandesa, dva Olivijea Žirua iz penala. Trener Verone Ivan Jurić nadmudrio Murinja - 2:1

4023 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Milana pobijedili su večeras na svom terenu Torino sa 4:1, u utakmici drugog kola italijanske Serije A.

Kristijan Pulišić je doveo Milan u vođstvo u 33. minutu, a rezultat je tri minuta kasnije izjednačio Per Shurs.

Do kraja poluvremena Milan je postigao dva pogotka, a u strijelce su se upisali francuski igrači Olivije Žiru u 43. minutu sa penala i Teo Ernandes u drugom minutu nadoknade.

Žiru je još jednom bio precizan sa bijele tačke i u 65. minutu i postavio konačan rezultat.

Milan ima maksimalnih šest bodova poslije dva kola, a Torino ostao na jednom bodu.

Sljedeći meč Milan igra na gostovanju protiv Rome, dok Torino dočekuje Đenovu.

Verona je na svom terenu savladala Romu sa 2:1.

Ondrej Duda je golom u četvrtom minutu donio prednost Veroni, a Siril Ngonge je u trećem minutu nadoknade prvog dijela povećao rezultat.

Roma je u nastavku uspjela samo da ublaži poraz, a jedini gol za goste je postigao Usem Auar u 56. minutu.

Verona je od 84. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je crveni karton dobio Isak Him.

Verona ima maksimalan učinak, dok je Roma nakon dvije utakmice na jednom osvojenom bodu.

U sljedećem kolu Verona gostuje Sasuolu.