Juve od 0:2 do 2:2 na Sardiniji, majstorija Vlahovića probudila "Staru damu"

Kaljari vodio nakon 36 minuta golovima sa penala Đanluke Gaetana i Džeremija Mina

6825 pregleda 2 komentar(a)
Vlahović tokom meča sa Kaljarijem, Foto: Reuters

Fudbaleri Kaljarija i Juventusa odigrali su večeras na Sardiniji neriješeno 2:2, u meču 33. kola italijanske Serije A.

Vodio je Kaljari poslije prvog poluvremena sa 2:0 i to golovima sa penala Đanluke Gaetana u 30. i Džeremija Mina u 36. minutu.

Juventus je u nastavku stigao do remija majstorijom iz slobodnog udarca Dušana Vlahovića u 61. i autogolom Alberta Dosena u 87. minutu.

Posts from the soccer community on Reddit

Kaljari je na 14. poziciji sa 32 boda, a Juventus je na trećem mjestu sa 64 poena.

U narednom kolu, Kaljari će gostovati Đenovi, dok će Juventus dočekati Milan.

Ranije danas Lacio je golom Luisa Alberta u 67. minutu savladao Đenovu u gostima (1:0). Crnogorski reprezentativac Adam Marušić igrao je cijeli meč u ekipi Igora Tudora.