Poraz Bokelja, Otrant remizirao i uvećao prednost

Odigrane utakmice 32. kola Druge fudbalske lige

4530 pregleda 0 komentar(a)

U Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi danas su odigrane utakmice 32. kola, a fudbaleri Otranta su uvećali prednost na tabeli u odnosu na Bokelj.

Ulcinjani su u Danilovgradu igrali neriješeno sa Iskrom (0:0), pa imaju dva boda više od Bokelja, koji je danas izgubio u gostima od Igala (1:0). Jedini gol za Igalo je postigao Siniša Stanisavić u 26. minutu.

Bokelj je pretrpio drugi poraz zaredom, a u finišu je ostao sa desetoricom, jer je crveni karton dobio Igor Poček.

Lovćen i Podgorica su na Trening kampu FSCG igrali neriješeno - 1:1. Lovćen je poveo u 49. minutu, a strijelac je iz penala bio Benjamin Kacić, dok je gol za Podgoricu, takođe iz penala, postigao Balša Mrvaljević u 53. minutu.

Internacional je u gostima savladao Grbalj 2:1. Lazar Rakočević je u 21. minutu iz penala doveo Internacional u vođstvo, a onda je Zarija Kumburović u 43. minutu postigao autogol i izjednačio. Konačan rezultat je postavio Danilo Vukanić u 51. minutu.

Fudbaleri Berana su u gostima savladali Kom 3:2. Nikola Đukić je postigao het-trik, dok su strijelci za ekipu sa Zlatice bili Petar Barac i Marko Pejović.