Remi Intera i Lacija, pobjeda Frozinonea

Inter - Lacio 1:1

5553 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Intera odigrali su večeras na svom terenu u Milanu neriješeno (1:1) protiv Lacija, u utakmici 37. kola Serije A.

Lacio je poveo golom koji je Daiči Kamada postigao u 32. minutu, a bod domaćima donio je Denzel Dumfris u 87. minutu.

Inter, koji je već osvojio šampionsku titulu, ima 93 boda na prvom mjestu na tabeli, a Lacio je sedmi sa 60 bodova.

Fudbaleri Frozinonea pobijedili su na gostujućem terenu Moncu 1:0 i napravili veliki korak ka opstanku u ligi.

Jedini gol postigao je Valid Šedira u devetom minutu.

Monca je nastavila loš niz i poslije 14. poraza 12. je na tabeli sa 45 bodova.

Frozinone ima osam pobjeda i popeo se na 15. mjesto na tabeli sa 35 bodova, dva više od Empolija koji je prvi u zoni ispadanja na 18. mjestu.

Udineze je na svom terenu odigrao neriješeno 1:1 protiv Empolija.

Udineze je prvi iznad crte, zauzima 17. mjesto na tabeli sa 34 boda i čeka ga borba za opstanak u posljednjem kolu.

Iz lige su ispali pretposlednji Sasuolo koji kolo prije kraja ima 29 bodova i Salernitana koja je posljednja sa 16 bodova.