Noć šampiona u SAD - Nejmar srušio Junajted, debakl Reala, Juve bolji od PSŽ-a

Barselona - Mančester junajted 1:0, Mančester siti - Real 4:1, Juventus - PSŽ 3:2
Barselona, Foto: Reuters
Ažurirano: 27.07.2017. 06:05h

Tri sjajne utakmice odigrane su sinoć u SAD, na terenu su bili giganti evropskog fudbala.

Barselona je pred 82 hiljade navijača u Merilendu savladala Mančester junajted 1:0.

Kao i prije nekoliko dana protiv Juventusa (2:1), meč je odlučio Nejmar - Brazilac je u duelu sa italijanskim šampionom postigao oba, a sinoć jedini gol.

Mančester siti je deklasirao Real Madrid 4:1, a svuh pet golova su postignuti u drugom poluvremenu.

Otamendi, Sterling, Stouns i Dijas donijeli su Gvardiolinom timu četiri gola prednosti, a poraz je ublažio Oskar u finišu meča.

Juventus je u goleadi bio bolji od PSŽ-a - 3:2.

Iguain je doveo Juve u vođstvo, Guedeš izjednačio, a Markisio donio novu prednost "staroj dami".

Drugi gol za PSŽ postigao je Pastore, a pobjedu italijanskom prvaku donio Markisio drugim golom na meču, iz penala u 89. minutu.