Krstović za dva minuta "riješio" Verder u test meču

Naš fudbaler u dva meča na startu priprema odigrao 90 minuta i postigao osam golova

13633 pregleda 6 komentar(a)
Krstović sa saigračima tokom meča u Tirolu, Foto: U.S. Lecce (X)

Kematen, niželigaški klub iz Austrije, prije nekoliko dana ispratio je sa šest golova za 45 minuta, a onda je protiv mnogo ozbiljnijeg rivala sa nova dva pogotka vodio Leće do pobjede.

Nikola Krstović je već na startu priprema u sjajnoj formi, ovog puta je tresao mrežu bundesligaša Verdera u pobjedi njegov tima od 3:0.

Crnogorskom majstoru za dva gola bila su potrebna samo dva minuta...

Kod prvog za 1:0, sjajno se otkrio i lagano završio akciju nakon dobre asistencije Jusufa Meleha, dok je pogodak za 2:0 još jednom pokazao kakav osjećaj za gol ima crnogorski napadač.

Krstović je meč u Tirolu završio nakon 45 minuta, a njegovi saigrači u finišu su samo preko Hamze Rafije povećali prednost za konačnih 3:0.

Naredni test Leće će imati u srijedu protiv Galatasaraja.