Stefan Mugoša pogodio 11. put ove sezone u K1 ligi

Crnogorski napadač postigao gol za 2:1, ali njegov Inčon nije uspio do boda sa favorizovanim Suvonom - 1:4

4608 pregleda 1 komentar(a)
Mugoša je tek gol iza vodećeg strijelca K1 lige, Foto: Incheon United FC (Facebook)

Stefan Mugoša pogodio je za nadu Inčonu da ne izgubi na svom terenu od Suvona, u 24. kolu K1 lige, ali...

Ali Suvon je opravdao ulogu favorita i u finišu sa još dva glola slavio je ubjedljivo sa 4:1.

Suvon je u 28. minutu vodio sa 2:0, pogađali su Kang Sangh Jon (16. minut) a potom Jeong Seong Von.

Crnogorski napadač, Mugoša, je u 50. minutu smanjio na 2:1.

Ipak, nade domaćih da mogu do boda prvo je otklonio Vu Čeol Pak u 79, a u nadoknadi je gol dao i Vu Seung Li.

Mugoša je drugi na listi strijelacaa sa 11 golova, ima i dvije asistecnije u sezoni K1 lige. Ispred je golom prednosti Rus iz Seula, Iljušenko. Vu Seung Li iz Suvona je treći sa 10 golova.