Adžiću poluvrijeme na debiju za Juventus, Vlahović promašio penal, Nirnberg silan protiv "stare dame"

Supertalentovani crnogorski reprezentativac najavio da će imati šta da pokaže u crno-bijelom dresu, uprkos porazu 3:0

15281 pregleda 4 komentar(a)
Adžić je odigrao drugo poluvrijeme na stadionu Maks Morok, Foto: Forza Juventus

Na stadionu "Maks Morlok" u Nirnbergu za prvi tim Juventusa debitiovao je 18-godišnji supertalentovani crnogorski vezista Vasilije Adžić.

On je u ekipi Tijaga Mote odigrao cijelo drugo poluvrijeme, nakon što je ušao u igru umjesto tri godine starijeg Urugvajca Fakunda Gonsalesa.

Juvenstus je poražen od Nirnberga koji sa klupe vodi legendarni Miro Klose sa 3:0.

Domaćin je poveo preko Jandera u 17. minutu a u 72. Dušan Vlahović nije pogodio sa penala.

U finišu još dva gola domačih, Forkel u 87, i Janič u 89. minutu.

Uprkos porazu, Adžić nije ostavio loš utisak na debiju - sa nekoliko dobrih poteza, uglavnom po desnoj strani terena, najavio je da će imati šta da pokaže.

Adžić je pokrenuo akciju iz koje se izrodio penal, dok je Nirnberg i dalje vodio 1:0.

A nakon promašaja Vlahovića - potop "stare dame".

Bila je ovo i prva utakmica novog trenera Juventusa, Tijaga Mote koji je stigao iz Bolonje.