Real plesao po notama rezervista u prvoj utakmici sezone na "Bernabeu", Endrik pogodio na debiju

Real Madrid slavio protiv Valajdolida sa 3:0 u 2. kolu La Lige

7670 pregleda 7 komentar(a)
Brazilac je pokazao klasu na debiju, Foto: REUTERS

Očekivao se dan Kilijana Mbapea na "Santjago Bernabeu", ali su pobjedu Real Madrida nad Valjadolidom - 3:0, obilježili rezervisti.

Brazilski tinejdžer Endrik pogodio je na debiju i to u šestom minutu nadoknade, a u igru je ušao 10 minuta ranije umjesto Mbapea.

Bio je to sjajan gol, pošto su još jedan rezervista, Marokanac Braim Dijas i on bili "pokriveni" sa petoricom suparničkih igrača. Ipak, Dias je sjajno pronašao Endrika a on fantastično pogodio donji bliži ugao.

Dias je ušao u igru u 69. minutu, dao je gol za 2:0, u 88. minutu. Fantastična asistencija Edera Militaa peko cijelog terena!

Prvi gol u 50. minutu je postigao Fede Valverde.

Real jeste bio bolji, ali kod 1:0 su i gosti par puta opasno zapriejetili. Ubrukao se rezervista Moro, ali je i Silija imao sjajknu šansu.

I Mbape je imao odličnu priiku na dodavanje Vinisijusa Žuniora u 80. minutu, ali je probao da sa nekoliko metara da gol egzibicijom i pogodio je loptom u golmana.