Remi Borusije Dortmund, "švabe" ispustile trijumf u finišu

Štutgart ispustio pobjedu u posljednjem minutu, Borusija Dortmund nije mogla do gla u Bremenu

4501 pregleda 0 komentar(a)

Burno u drugom kolu Bundeslige, Dortmund odigrao bez golova sa Verderom

Štutgart je već u uvodnim minutima utakmice vodio protiv Majnca sa 2:0 (Milot 8), Leveling u 15. minutu, ali su gosti izjednačili golovima Amirija (penal u 43) i Burkardta u 67.

Kada su "švabe" preko Ridera u 88. minutu dale gol, činilo se da će i bodove. Ipak, Maksim Lejč je bio brži od posljednjeg zvižduka i pogotkom u četvrtom minutu nadoknade je donio bod - 3:3.

Borusija Menhenladbah je na startu izgubila sa penala u 11. minutu nadoknade od Bajera,a li je na krrilima sjajne forme Tima Klejndinsta slavila u Bohumu.

Klejndinst je postigao prvi pogodak u 67. minutu, da bi 11 minuta kasnije asistirao Honoratu za 2:0.

Ekitike, larson i marmuš pogađali su za Ajntraht u Frankfurtu a jedini gol za Hofenhajm postigao je Kramarić - 3:1.

Volfsburg je slavio na gostovanju Holštajn Kilu sa 2:0, a Borsuija Dortmund je bez golova odigrala u Bremenu. Od 73. minuta Borusija je bila bez isključenog Šloterbeka.

Od 18.30 sati u derbiju igraju Bajer i Lajpcig.