Pobjeda Rudara u Danilovgradu, slavili Lovćen, Ibar i Mladost

Odigrani mečevi 4. kola Druge fudbalske lige Crne Gore

5139 pregleda 3 komentar(a)

Fudbaleri Rudara nastavljaju sa pobjedama u Drugoj ligi - ekipa iz Pljevalja večeras je, u četvrtom kolu, savladala Iskru u Danilovgradu 2:0.

Rudar je stigao do trećeg trijumfa i nalazi se na prvom mjestu sa 10 bodova.

Ekipa Radosava Bulića je do trijumfa stigla zahvaljujući Antoniju Božinoskom, koji je postigao oba pogotka - u 32. i 83. minutu.

Do novog trijumfa je stigao Lovćen, koji je večeras na Trening kampu OFK Titograda savladao Igalo 1:0.

Jedini gol za Cetinjane je postigao Božidar Bujiša u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Mladost Lob.Bet je na "DG areni" savladala Grbalj - 2:0. Domaća ekipa je povela u 40. minutu preko Lazara Lambulića, a konačan rezultat je postavio Branislav Kocić u 68. minutu.

Ibar je bio bolji od Koma 2:0. Strijelci za ekipu iz Rožaja bili su Riad Bralić u 30. i Đorđe Magdelinić u 73, minutu.