Prekidi kobni na Islandu: Poraz Crne Gore na startu Lige nacija

Crna Gora izgubila od Islanda 2:0. U narednom kolu, naša selekcija u ponedjeljak (20:45) u Nikšiću igra protiv Velsa

37093 pregleda 74 reakcija 74 komentar(a)

22:36h

Kraj utakmice - Crna Gora je u Rejkjaviku, na startu novog izdanja Lige nacija, izgubila od Islanda 2:0.

Oba pogotka naša selekcija je primila nakon kornera - prvo je Oskarson u 39. minutu savladao Mijatovića, a onda je u 59. minutu stijelac bio Torsteinson.

Crna Gora u ponedjeljak (20:45) u Nikšiću dočekuje Vels, koji je večeras na domaćem terenu igrao 0:0 sa Turskom.

Izmjena: 22:44h
22:26h

84. minut - Tući je pogriješio, Vilumson izašao sam ispred Mijatovića, koji je odlično intervenisao.

22:22h

79. minut - još jedna prilika za Camaja. Nakon dodavanja Jovetića, fudbaler Kišvarde je izašao na kraj sa Hermansonom, šutirao, ali je opet Valdimarson odbranio.

22:21h

78. minut - Mugoša ulazi umjesto Krstovića.

22:15h

73. minut - još jedan pokušaj Camaja, ali je i ovog puta odbranio Valdimarson.

22:11h

69. minut - Camaj je šutirao sa oko 20 metara nakon dodavanja Jovetića, ali je lopta otišla preko gola.

22:04h

61. minut - šansa za Krstovića, napadač Lećea je šutirao, a Valdimarson odbranio.

22:03h

Odmah nakon primljenog gola u igru su ušli Stevan Jovetić i Driton Camaj, umjesto Milutina Osmajića i Marka Vukčevića.

22:00h

58. minut - Island vodi 2:0, strijelac Torsteinson, opet iz kornera, nakon centaršuta Sigurdsona.

Crna Gora tokom meča loše brani kornere, pa je Torsteinson pored Krstovića glavom savladao Mijatovića.

21:56h

54. minut - još jedan korner za Islanđane i ponovo pometnja u kaznenom prostoru. Islanđani su opasni nakon prekida.

Fudbalska reprezentacija Crne Gore
21:52h

49. minut - dvije velike prilike su propustili Islanđani, nakon kornera - odbrana Crne Gore je bila neoprezna, šutirali su Hermanson i Oskarson, a oba puta je odlično intervenisao Rubežić.

Nakon druge intervencije Rubežića arbitar je pokazao na penal, jer je mislio da je štoper Crne Gore igrao rukom, ali je nakon gledanja snimka odluku promijenio.

21:48h

Počelo je drugo poluvrijeme.

21:39h

Na utakmici Velsa i Turske nakon prvog poluvremena nema golova - 0:0.

21:33h

Kraj prvog poluvremena, Island vodi 1:0 od 39. minuta, kada je Oskarson zatresao mrežu, glavom nakon kornera.

Izmjena: 21:58h
21:25h

39. minut - Island vodi 1:0, strijelac Oskarson.

Gudmundson je centrirao iz kornera, Hermanson napravio blok, Oskarson bio sam i glavom savladao Mijatovića.

21:16h

31. minut - centaršut Vukčevića sa desne strane, Osmajić je šutirao glavom, ali je golman Islanda Valdimarson lako reagovao i odbranio.

21:14h

28. minut - Brnović je pronašao Krstovića, naš napadač ušao u kazneni prostor, šutirao, ali je bio blokiran.

21:11h

Prošlo je 25 minuta, Islanđani imaju veći posjed lopte, ali nisu zaprijetili.

Sa druge strane, naša selekcija je najbolju priliku propustila preko Osmajića.

21:10h

24. minut - nepotreban potez Osmajića, koji je gurnuo Andersona, zbog čega je dobio žuti karton.

21:06h

20. minut - Radunović je dobio žuti karton.