Milan napokon slavio sa Fonsekom, ali goleadom u pola sata igre sa Venecijom

Paulo Fonseka dočekao je prvi trijumf u Seriji A na klupi Milana, pošto je u 4. kolu njegova ekipa deklasirala Veneciju - 4:0

7396 pregleda 0 komentar(a)
Fonseka je čestitao Englezu na igri, Foto: REUTERS

Paulo Fonseka dočekao je prvi trijumf u Seriji A na klupi MIlana, pošto je u 4. kolu njegova ekipa deklasirala Veneciju - 4:0.

Milan je i prije isteka pola sata igre vodio sa 4:0, poslije su "roso-neri" priveli rutinski utakmicu kraju a rezultat se nije promijenio ni nakon isključenja veziste gostiju, Hansa Kavilje u 73. minutu.

Teo Ernandes je na asistenciju Rafe Leaa dao gol već u 2. minutu, da bi u 16. minutu pogodio Fofana na dodavanje Kristijana Pulišića.

U 25. minutu Puišić je pogodio sa penala, koji je lošom intervencijom skrivio golman gostiju Joronen - odbila mu se lopta a potom je dohvatio nogu Temija Ejbrahama. Upravo je on i to baš sa penala u 29. minutu postavio konačnih 4:0.