Sudar dva Reala: Sosijedad promašivao iz igre, Madrid pogađao penale

Tim Karla Anćelotina prebrodio teško gostovanje u San Sebastijanu pogocima Vinisijusa i Mbapea sa bijele tačke

8819 pregleda 1 komentar(a)

Fudbaleri Real Madrida pobijedili su večeras u gostima u San Sebastijanu domaći Real Sosijedad sa 2:0, u petom kolu španske La Lige.

Puno šansi propustili su domaći da povedu, Luka Sučić i Šeraldo Beker su pogodili okvir gola, puno sreće imali su Madiđani, a onda je sve došlo na naplatu u drugom poluvremenu.

Dva penala za Real Madrid - dva gola.

Precizni sa bijele tačke bili su Vinisijus Žunior u 58. i Kilijan Mbape u 75. minutu.

Real je, uz tri pobjede i dva remija u pet kola drugi na tabeli sa bodom manje od Barselone, koja sjutra gostuje Đironi.

Strelci za Real Madrid bili su Vinisijus Žunior u 58. i Kilijan Mbape u 75. minutu.

Real Madrid je drugi sa 11 bodova, a Real Sosijedad 16. sa četiri poena.

U narednom kolu, Real Madrid će dočekati Espanjol, dok će Real Sosijedad gostovati Majorki.