Krstović stvarao šanse i promašivao, Leće osvojio bod protiv Torina

Torino - Leće 0:0

7822 pregleda 3 komentar(a)
Krstović (arhiva), Foto: U.S. Lecce

Fudbaleri Lećea nisu uspjeli da dođu do druge pobjede u sezoni - Nikola Krstović i saigrači su osvojili bod na gostovanju Torinu - 0:0.

Crnogorski napadač je bio centralna figura utakmice, ulazio je u šanse, pokušavao, ali nije pronašao put do mreže.

Krstović je prvi put zaprijetio u devetom minutu, kada je sa ivice kaznenog prostora šutirao pored gola.

Nakon ove šanse Krstovića, Torino je mogao do vođstva, ali je Zapata bio neprecizan, da bi u 25. minutu crnogorski napadač šutirao sa oko 25 metara, ali je Milinković Savić odbranio.

Minut kasnije uslijedila je kontra Lećea, Krstović je, nakon centaršuta Beriše spustio loptu u peterac, ali saigrači nisu pratili akciju.

Deset minuta prije kraja prvog dijela šansu za Leće je imao i Morente, ali je, nakon centaršuta Beriše šutirao pored gola.

U drugom dijelu je ponovo u prvom planu bio Krstović - dobro je šutirao u 67. minutu, ali je i ovog puta Milinković Savić uspio da odbrani.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, pa je Leće stigao do četvrtog boda u sezoni, dok Torino ima osam.